Jógové víkendy

…přijďte hýčkat své tělo a duši prostřednictvím kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace!

Tradiční tantra jóga je pramáti jógových stylů odvozených z prastarých tantrických spisů drávidské Indie. Učí tělo meditovat na buněčné úrovni, dovoluje nám proniknout hluboko do pravdy našeho vlastního těla jako posvátného prostoru. Lekce jsou provázenou kombinací ásan (jógových pozic), pranájámy (práce s dechem) a meditace.

U tantra jógy ásany ne”cvičíme” ani ne”děláme” nýbrž se do nich uvolňujeme.
Přijďte i Vy pocítit na vlastním těle poselství dávných tradic tantrických mistrů vedoucí k harmonii duše a těla, vědomí a energie, Šivy a Šakti – dvou polarit, které podle starých učení tvoří celý vesmír. Zlepšíte pružnost svého těla, zpevníte svalstvo, efektivně odstraníte drobné zdravotní problémy, posílíte imunitní systém. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou nutné. Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže, konzultujte je, prosím, s lektorem předem.

Program: Pojďme se společně vydat na dobrodružnou cestu objevování sebe sama prostřednictvím tisíce let staré tantrické moudrosti o harmonii těla, ducha a vědomí.

Během víkendu budete mít možnost si vyzkoušet několik základních sestav jógových ásán. Součástí programu budou také ranní meditace a pro zájemce povídání o tradiční tantře. Vyzkoušíme si i lehká bezkontaktní cvičení s dechem a energií z tantricko-šamanské kuchyně.

15 – 17. 6. 2018 Sammasati retreat centrum Veselí 30 470 02 Zákupy
Cena: 2.800 Kč
Speciální cena: 2.500 Kč při platbě do 15.3.2018
Ubytování a strava: Ubytování je zajištěno ve vícelůžkových pokojích.
Cena vč. vegetariánské plné penze je 650 Kč / den.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.
REGISTRACE ZDE

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Prožijte zimní prázdniny
v jižní Indii

A na ty z vás, kteří by rádi poznali nejen tento jógový styl, ale i místo odkud pochází, jsou tu dobrodružné „Zimní prázdniny v jižní Indii“, které každoročně pořádám pod patronací Shri Káli ašrámu v měsíci lednu.

VÍCE INFO