Z důvodů vládních nařízení jsme nuceni seminář zrušit. O novém termínu vás budeme včas informovat.

Uvažujete o účasti na dalším cyklu školy Tao vědomého doteku v období 2020 – 2022, která začíná již v listopadu, ale chtete před tím zjistit více? Přijďte ochutnat vědomý dotek, masážní techniky i aktivní meditace na prodloužený víkend.

Dotek je jedním z pilířů lidské komunikace. Dokáže potěšit, uklidnit a léčit. Škola orientálního umění celostní masáže se zaměřuje především na kvalitu doteku a práci s vědomím maséra i masírovaného, podle systému Abumandra Healing Therapy. Tento systém kombinuje prvky masážních, dechových a meditačních technik.

Pojďte s námi ochutnat vědomý dotek z Jayanadovy kuchyně. Poznáte (dávaním i přijímaním) blahodárné účinky vědomého doteku, které můžete využívat ve svém každodenním životě .

Dotkneme se starých indických učení, které vycházejí z véd, filozofie tantry, Taa.

Program

Jóga

Ráno se vždy protáhneme a nastartujeme nový den jógou.
Tradiční tantra jóga je pramatkou jogových stylů a učí tělo meditovat na buněčné úrovni.  Naučíte se sestavu asán,  jejíž blahodarné účinky poznáte okamžitě a speciální dýchací techniky,  které ozdravují naše tělo.  Zároveň jako vedlejší efekt láskyplně posouvá hranice naší flexibility,  léčí imunitní i pohybovou soustavu a zpevňuje svalovou hmotu.

Systém TAO vědomého doteku

Během víkendu budeme prozkoumávat kvalitu doteku, zejména seznámením se se základy thajských masáží a masážních technik.
Jejich prostřednictvím získate znalost a zkušenost,  co je vědomý dotek a jak uvolňovat tělo.

Meditace a jiné techniky

Budeme střídat dynamické (v pohybu), statické meditace a dýchací techniky na osvobození mysli a ponoření sa hluboko do vlastního nitra.

Termíny:  15 – 18.10. 2020
Cena: 3.500 Kč,
3.200 Kč – při platbě do 31.8. 2020
Místo konání: ČR
Ubytování a strava: 750,- Kč ve 3- až 6-ti lůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím

Registrační formulář

REGISTRACE ZDE

Neváhejte mne kontaktovat a sjednat si konzultaci.

KONTAKT