Šamanská klinika

Projekt 3. Šamanské lóže Johna Hawkena v ČR

Tento projekt, zatím ještě v šamanských plenkách, by měl širší veřejnosti zpřístupnit léčení Medicínského kruhu, doposud známe jen účastníkům šamanských seminářů. Hned na začátku vás ujišťuji, že se nejedná o žádné nejapné křepčení kolem táborového ohně a vzývání zlých duchů.

Pokud jste nakloněni alternativním způsobům sebepoznání a léčení, zkuste si představit intenzitu léčení v kruhu osmi zkušených šamanských tovaryšů, v meditaci naladěných na rozdílné aspekty našeho těla, vědomí i podvědomí. Vše je doplněno o dalšího adepta přírodních nauk, pracujícího přímo s fyzickým i energetickým tělem a lídra celého léčení jménem “Dance Chief”, který pomalu a moudře spřádá nitky ze všech osmi směrů do jemné pavučiny, ve které můžete shlédnout sebe sama v té nejvnitřnější podstatě. Ne vždy je tento pohled příjemný, ale vždy je osvobozující a léčivý.

Rádi bychom se vyhnuli přílišné finanční náročnosti, které by s sebou cca 1.5 hodiny trvající léčení za přítomnosti 10 osob jistě přineslo. Proto by tato léčivá sezení měla probíhat za rozumné ceny v rámci setkání šamanských lóží, tedy vždy jen několik dní v roce. Celý proces je možné umocnit také pomocí masáží, koučingu, terapií a dalších metod osobního rozvoje. Pokud byste toto téma rádi konzultovali, jsem vám k dispozici osobně nebo na telefonu.

Neváhejte mne kontaktovat a sjednat si konzultaci.