Zimní prázdniny v jižní Indii 2024

jóga – meditace – masážní techniky – cestování
11. – 31. ledna 2024 (minimální délka pobytu je 10 dnů)

Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce, ani s renomovanou cestovní kanceláří? Chcete zažít na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky? Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času?

     Pak je tu přímo pro vás koncept „Zimních prázdnin v jižní Indii“. Po tříleté covidové přestávce budeme v termínu 11.-31.1. 2024 pořádat už 8. ročník téhle prima akce, kterou od roku 2013 prošly už desítky spokojených klientů se zájmem o spočinutí, radosti plážového života i trochu dobrodružství.
 Bydlet budeme na pláži Talpona, jenž je součástí želví přírodní rezervace, v jižní části indického státu Goa. Tenhle zatím jen málo turisticky objevený kus indického pobřeží, který je mým druhým domovem pro zimní období už od roku 2011, nabízí naprosto dokonalé podmínky pro prázdninové dobrodruhy každého věku i nátury.
28012014567

Program:

Den budeme začínat ranní jógovou praxí na pláži (7:00-9:00).
Pokračovat pak budeme skvělou snídaní u modrého stolu s okouzlujícím výhledem na moře (a občas i delfíny:).

Přes den pak máme spoustu možností vyžití, každý podle svého gusta-relax či sportovní aktivity (frisbee, speedminton…) na téměř prázdné pláži, pěší výlety do nejbližšího okolí, delší výlety lodí za delfíny či na zcela opuštěné pláže, případně po blízké řece, kde je možné obdivovat nádhernou goanskou přírodu i tradiční život rybářských vesnic. Kdo by se chtěl vypravit dále po vlastní ose, má možnost pronájmu bicyklu, skútru, motocyklu (většinou Royal Enfield) nebo rikši či taxi se spolehlivým řidičem s dobrou angličtinou.

16:45-18:15 nás čeká večerní program, tvořený na míru skupině (pranajáma, bandhy, masážní techniky, povídání na různá témata, atd…).
Prosluněný den pak zakončíme meditací při západu slunce (okolo 18:30).

Čekají nás také tři větší výlety- trh v Anjuně (celodenní), historické Hapi (dvoudenní) a starověká Gokarna (dvoudenní), jenž je po Varanásí druhým nejposvátnějším hinduistickým poutním místem.
15012014464

Cena 40 USD/den zahrnuje-program, snídaně u modrého stolu, delegátské služby, organizaci výletů a zajištění transportu z/na letiště.

Zvýhodněná cena  35 USD/den – při registraci a úhradě zálohy do 15.11. 2023

Cena nezahrnuje: – letenku (od 1300USD).
(Netroufáte-li si na samostatné plánování cesty, s letenkami a itinerářem je připravena vám pomoci moje dlouholetá kamarádka a spolupracovnice Jana Uhliarová)
                            -transport z/na letiště (taxi, cca 90min, 30USD jedna cesta, v případě více osob se cena dělí)
                           -cestovní pojištění
                           -obědy, večeře a jiné jídlo přes den. Stravování je čistě na vašem výběru z místních restaurací v rozmezí 6 – 50 USD/den podle Vašich chutí a finančních možností.
                            -ubytování. Po předchozí domluvě rád zajistím podle vašeho výběru. Možnosti jsou od prostého pokoje v rybářské vesnici (10-16 USD/den)  přes dřevěnou chatku na pláži se základním vybavením (25-35 USD/den) až po kompletně vybavené luxusní beachfront bungalovy s klimatizací, prosklenou stěnou a nádherným výhledem pro náročné (90-120 USD/den). Doporučuji neváhat s rezervací, protože ubytovací kapacity se v téhle době rychle plní a výběr pak bývá dost omezený.
                           -výlety (na plánované 3 velké výlety by vám mělo stačit cca 200 USD na běžné výlohy s rozumným kapesným)

Záloha: 500 USD

Záloha je nevratná.
Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka.

24012013179

Jak se přihlásit:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě. Upozorňujeme, že vaše rezervace je platná pouze po složení nevratné zálohy ve výši 500 USD a osobním pohovoru.

Termín si dohodněte telefonicky s:
Jayanandou na tel. čísle 774 373 337 (pouze whatsapp) nebo
Janou na tel. čísle 724 247 001

Fotky z minulých let najdete zde

Cesta:

Netroufáte-li si na samostatné plánování cesty, s letenkami a itinerářem je připravena vám pomoci moje dlouholetá kamarádka a spolupracovnice Jana Uhliarová.

Registrační formulář

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337