Jógové zimní prázdniny aneb
Český jógový camp na pláži Talpona

jóga – meditace – masážní techniky – cestování
4 – 24. leden 2021 (21 dnů programu)

SUPER 

CENA : 40 USD / DEN

     Srdečně Vás tímto zveme na zimní jógové prázdniny na naší milované pláži Talpona.
Stále ještě relativně málo navštěvované místo se pomalinku začíná plnit turisty a měnit se v oblíbenou turistickou destinaci.
 
     Pojďme si tedy ještě užít Talpona beach v té nejlepší možné variantě – ranní  jógová praxe a odpolední praxe různých technik na poloprázdné pláži, výuka masážních technik v hájku u pláže, společné snídaně u modrého stolu s výhledem na moře, přívětivá atmosféra rybářské vesnice, dny plné slunce a moře a úžasné výlety do měst Anjuna, Gokarna, Hampi.
 
      Letošní cena zahrnuje ubytování, snídaně, lektorné a delegátské služby.
Strava je čistě na vašem výběru z místních restaurací v rozmezí 10 – 50 USD/den podle Vašich chutí a finančních možností.
 
Těšíme se na Vás
Jayananda a Jana 

Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce, ani s renomovanou cestovní kanceláří? Chcete zažít na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky? Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času? Jste připraveni se vzdát takřka všech vymožeností moderní civilizace? Rádi byste poznali, jak se žilo v Indii (a pravděpodobně i u nás) ve středověku?

V tom případě je pro vás na začátek roku 2020 připraven pobyt na Talpoona Beach. Ještě relativně klidné místo než ho po dokončení dálnice obestaví a otevřou turistům.

Pojďme se společně ponořit do sametového vnitřního ticha pomocí jógy, meditací a uvolňujících masážních technik na jedné z posledních liduprázdných pláží malého státu Goa na jihozápadním pobřeží indického oceánu.

Koncept jógových zimních prázdnin vytvořil český lektor Jayananda, který se o něj v roce 2020 podělí se svými „jogínskými spolupracovnicemi“ 🙂 Janou a Angelínou. Společně Vás provedeme tradiční tantra jógou, vycházející z učení Shri Kálí ášramu, který je registrovanou školou organizace Yoga Alliance® dohlížející na zachování historických a tradičních hodnot jógy a zaručuje kvalitu a soudržnost její výuky. Dále masažní praxí podle Jayanandova systému „TAO VĚDOMÉHO DOTEKU“ a také vám ukážeme vřelou a hřejivou Indii.

28012014567

Program:

Čeká na vás bohatý jógový a sebezkušenostní program, výlety po zajímavém okolí a dostatek volného času pro sebe. Pojedeme také na 4 výlety. Výživný 3-denní výlet do vnitrozemního města Hampi, historicky velmi ceněného jako bývalé hlavní mesto jihoindické říše V. ze 13. století, dále výlet na tradiční trh do Anjuny, Arambol nebo také výlet do Gokarny.

Den budeme začínat ranní jógou (7.00 – 9.00 – Tridosha balancing) u pláže a loučit se s cyklem denního světla budeme jógovou meditací, cestou za vizí, technikami na sebepoznání a cvičením na hrmonizaci celé bytosti (16.30 – 18.30). Každý den se společně sejdeme na snídani, kde budeme mít možnost sdílet své zkušenosti a diskutovat o józe, tantře, moderní indické kultuře, očistných technikách, detoxikaci, zdravé stravě, apod.

V organickém plynutí skupiny se jistě najde prostor i na večerní ohně na pláži, hry, acro jógu, umělecké tvoření v přírodě či jakoukoliv jinou bohulibou činnost…:)

15012014464

Délka pobytu:

  • optimální délka pobytu je 21 dnů
  • minimální délka pobytu je 14 dnů
  • v termínu od 13. ledna do 9. února

Cena za celý pobyt – při platbě zálohy :

  • Sleva 20% v připadě obsazení chatičky dvěma osobami
  • Ceny platné od 1.9. 2020 budou brzy upřesněny

Cena zahrnuje organizaci programu, snídaně u modrého stolu, ubytování v chaloupkách na pláži, služby českého delegáta – zajištění transferu z letiště, koordinace ubytování a stravování účastníků, organizace výletů, pomoc v případě nesnází apod.

Cena nezahrnuje stravu, letenku (cca 800 USD), transport z a na letiště (cca 60 USD taxi, v případě spojení více osob je cena za auto ne osobu), cestovní pojištění, kapesné a cestovné (250 USD by mělo pokrýt plánované výlety a drobné výlohy).

Záloha: 500 USD

Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka. Záloha je nevratná.

24012013179

Jak se přihlásit:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě. Upozorňujeme, že vaše rezervace je platná pouze po složení nevratné zálohy ve výši 500 USD a osobním pohovoru.

Termín si dohodněte telefonicky s:
Jayanandou na tel. čísle 774 373 337 nebo
Janou na tel. čísle 724 247 001

Cesta:

Netroufáte-li si na samostatné plánování cesty, s letenkami a itinerářem je připravena vám pomoci moje dlouholetá kamarádka a spolupracovnice Jana Uhliarová.

Registrační formulář

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337