Jógové zimní prázdniny v jižní Indii

jóga – meditace – masážní techniky – cestování
10 – 30. leden 2022 (21 dnů programu)

Z důvodů vládních nařízení a celosvětové pandemické situaci jsme nuceni seminář zrušit. Vláda nedoporučuje cestovat do Indie.

SUPER 

CENA : 30 USD / DEN

     Srdečně Vás tímto zveme na zimní jógové prázdniny na naší milované pláži Talpona.
Stále ještě relativně málo navštěvované místo se pomalinku začíná plnit turisty a měnit se v oblíbenou turistickou destinaci.
 
     Pojďme si tedy ještě užít Talpona beach v té nejlepší možné variantě – ranní  jógová praxe a odpolední praxe různých technik na poloprázdné pláži, výuka masážních technik v hájku u pláže, společné snídaně u modrého stolu s výhledem na moře, přívětivá atmosféra rybářské vesnice, dny plné slunce a moře a úžasné výlety do měst Anjuna, Gokarna, Hampi.
 
Cena zahrnuje lektorné, delegátské služby a snídaně.
Strava je čistě na vašem výběru z místních restaurací v rozmezí 10 – 50 USD/den podle Vašich chutí a finančních možností.
Co se týče ubytování, záleží na dohodě. Možnosti jsou od prostého pokoje v rybářské vesnici až po kompletně zařízené chatky přímo na pláži (15 – 30 USD/den)
 
Těšíme se na Vás
Jayananda a Jana 

Vždycky jste si přáli vydat se do tajemné Indie, ale nechcete jet sami bez zkušeného průvodce, ani s renomovanou cestovní kanceláří? Chcete zažít na vlastní kůži prožitek harmonie těla a duše vycházející z jógové a meditační praxe starověké tradiční tantrické nauky? Milujete moře, svobodu, dobrodružství a dostatek volného času? Jste připraveni se vzdát takřka všech vymožeností moderní civilizace? Rádi byste poznali, jak se žilo v Indii (a pravděpodobně i u nás) ve středověku?

V tom případě je pro vás na začátek roku 2021 připraven pobyt na Talpoona Beach. Ještě relativně klidné místo, prozatím nedotčené turistickým ruchem.

Pojďme se společně ponořit do sametového vnitřního ticha pomocí jógy, meditací a uvolňujících masážních technik na jedné z posledních liduprázdných pláží malého státu Goa na jihozápadním pobřeží indického oceánu.

Provedu vás tradiční tantra jógou, vycházející z učení Shri Kálí ášramu, který je registrovanou školou organizace Yoga Alliance® dohlížející na zachování historických a tradičních hodnot jógy a zaručuje kvalitu a soudržnost její výuky. Dále masažní praxí podle systému „TAO VĚDOMÉHO DOTEKU“ a také vám ukáži vřelou a hřejivou Indii.

28012014567

Program:

Čeká na vás bohatý jógový program, výlety po zajímavém okolí a dostatek volného času pro sebe. Pojedeme také na 3 výlety. Výživný 3-denní výlet do vnitrozemního města Hampi, historicky velmi ceněného jako bývalé hlavní mesto jihoindické říše V. ze 13. století, dále výlet na tradiční trh do Anjuny nebo také výlet do Gokarny.

Den budeme začínat ranní jógou (7.00 – 9.00 – Tridosha balancing) u pláže a loučit se s cyklem denního světla budeme jógovou meditací, technikami na sebepoznání a cvičením na harmonizaci celé bytosti (16.30 – 18.30). Každý den se společně sejdeme na snídani, kde budeme mít možnost sdílet své zkušenosti a diskutovat o józe, tantře, moderní indické kultuře, očistných technikách, detoxikaci, zdravé stravě, apod.

V organickém plynutí skupiny se jistě najde prostor i na večerní ohně na pláži, hry, plážové sporty a společné sdílení či jakoukoliv jinou bohulibou činnost…:)

15012014464

Délka pobytu:

  • optimální délka pobytu je 21 dnů
  • minimální délka pobytu je 7 dnů (10 – 17. ledna)

Cena za celý pobyt – při platbě zálohy :

Cena zahrnuje organizaci programu, snídaně u modrého stolu, služby českého delegáta – zajištění transferu z letiště, koordinace ubytování a stravování účastníků, organizace výletů, pomoc v případě nesnází apod.

Cena nezahrnuje stravu, ubytování, letenku (cca 800 USD), transport z a na letiště (cca 60 USD taxi, v případě spojení více osob je cena za auto ne osobu), cestovní pojištění, kapesné a cestovné (250 USD by mělo pokrýt plánované výlety a drobné výlohy).

Záloha: 500 USD

Po dohodě s organizátory za sebe můžete při zrušení účasti sehnat náhradníka. Záloha je nevratná.

V připadě špatné situace ohledně covidu-19 samozřejmě zálohu vracíme.

24012013179

Jak se přihlásit:

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě. Upozorňujeme, že vaše rezervace je platná pouze po složení nevratné zálohy ve výši 500 USD a osobním pohovoru.

Termín si dohodněte telefonicky s:
Jayanandou na tel. čísle 774 373 337 nebo
Janou na tel. čísle 724 247 001

Cesta:

Netroufáte-li si na samostatné plánování cesty, s letenkami a itinerářem je připravena vám pomoci moje dlouholetá kamarádka a spolupracovnice Jana Uhliarová.

Registrační formulář

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337