Jóga fusion – SEMINÁŘ JE BOHUŽEL ZRUŠEN

…přijďte hýčkat své tělo a duši prostřednictvím kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace!

     Čeká na vás nová a jedinečná spolupráce Jayanandy s Dagmar Angelínou Mádrovou.
Spojení Tradiční tantra jógy a acrojógy.
Zlepšíte pružnost svého těla, zpevníte svalstvo, efektivně odstraníte drobné zdravotní problémy, posílíte imunitní systém a hlavně se zastavíte.
Program je vhodný také pro úplné začátečníky. Během celého týdne bude spousta příležitostí na zodpovězení všech vašich dotázů a dostatek prostoru na sžití se s jógou. Nádherné prostředí Centra Živá Voda uprostřed přírody, zurčící potůček protékající areálem, šumící listy stromů, zpěv ptáků i výborná veganská strava z kuchyně naší skvělé kuchařky Veroniky to všechno jen umocní.

Dagmar Angelína Mádrová

Angelina
     Jsem výtvarnice, která žije uměním od narození. Věnuji se volné umělecké tvorbě, grafice a výrobě originálních triček. Věřím v umění, které pomáhá provázet člověka životem. Tvorba a umění je mým způsobem komunikace se světem, s ostatními i sama se sebou.
     Jóga do mého života vstoupila před 10 lety. Nejdřív jsem se věnovala tradiční tantra józe, která mi odhalila vědomou práci na sobě i v milostném vztahu. Dále mě oslovila hatha jóga se kterou přišla změna stravy, očistné techniky, dechové cvičení a práce se soustředěním.
Před 4 lety jsem si začala doslova hrát s acro jógou a ta podpořila mé tělo do větší síly a flexibility. Jóga je mým každodenním pomocníkem pro rozvíjení nejlepší verze sama sebe.

… na co se můžete těšit …

     Každý den budeme vítat ranní jógovou praxí, a to sestavou Tridosha balancing z indické tradiční tantra jógy. Dopolední program bude více hravý – proletíme se s acrojógou a odpolední program bude namíchán z různorodých velmi zajímavých technik jako jsou masáže z konceptu školy „TAO vědomého doteku“, bioenergetická cvičení, tanec, dotekové meditace, apod.

Tradiční tantra jóga

… je pramáti jógových stylů odvozených z prastarých tantrických spisů drávidské Indie. Učí tělo meditovat na buněčné úrovni, dovoluje nám proniknout hluboko do pravdy našeho vlastního těla jako posvátného prostoru. Lekce jsou provázenou kombinací ásan (jógových pozic), pranájámy (práce s dechem) a meditace.

U tantra jógy ásany ne”cvičíme” ani ne”děláme” nýbrž se do nich uvolňujeme. Můžete pocítit na vlastním těle poselství dávných tradic tantrických mistrů vedoucí k harmonii duše a těla, vědomí a energie, Šivy a Šakti – dvou polarit, které podle starých učení tvoří celý vesmír.

Jemná acro jóga

     Bezpečné a hravé cvičení acro jógy s důrazem na to co tělo potřebuje – protažení, posílení, flexibilita, uvolnění. Acro jóga je cvičení, které spojuje jógové pozice s balančními prvky párové akrobacie.
Záměrem je nejen osvojit si techniky acro jógy, posílit svaly uvnitř i vně, ale také prožívat u toho radost a potěšení z pohybu a kontaktu, posílit jasnost v komunikaci, osahat si témata důvěry, spolupráce a překonávání vlastních hranic.
Cvičí se ve dvojicích, ve skupině i odděleně. Na své si příjdou jak úplní začátečníci tak mírně pokročilí. Pojďme si to hlavně užít.

27.9 – 4. 10. 2019 Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)
Cena: 6.500 Kč
Speciální cena: 6.200 Kč při platbě do 30.6.2019
Ubytování a strava: Ubytování je zajištěno ve 2- až 6-ti lůžkových pokojích s příslušenstvím.
Cena vč. vegetariánské plné penze je 750 Kč / den.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Prožijte zimní prázdniny
v jižní Indii

A na ty z vás, kteří by rádi poznali nejen tento jógový styl, ale i místo odkud pochází, jsou tu dobrodružné „Zimní prázdniny v jižní Indii“, které každoročně pořádám pod patronací Shri Káli ašrámu v lednu a únoru.