TANTRANSCENDENCE

Letní opojení jógou a tancem

Již 4. ročník dílny, která propojuje dva celostní přístupy – tanec a jógu, nabízí vyvážený a přiměřeně kořeněný koktejl sebepoznání, jaký může lektorský tým Raduca a Jayananda nabídnout.  Efektivní  a uvolňující kombinace jógové praxe, tance a jemných meditačních, energetických či dotykových technik nás dovede tak daleko, kam sami sobě dovolíme jít. Záměrem této cesty rozvoje a probouzení těla  je zažít svou vrozenou podstatu – aktuální dokonalost těla v pozemském tvaru takovém, jaký právě je. Je tedy čas začít od sebe, od oživení “vrozené dokonalé božské” části nás samých  a rozvíjet dovednosti, jak být sám sobě dobrým rádcem a vůdcem, jak být mistrem vlastního života. Získaná důvěra a úcta k sobě nemá hranic a významně ovlivňuje svět kolem nás.  Pohyb má kapacitu nás do těchto extatických míst přivést. Takový prožitek může zásadně ovlivnit naši každodennost a posunout nás o velký krok k tomu, abychom byli  spokojenými a radostnými bytostmi.

Workshop Raduci a Jayanandy nevznikl náhodou. Zrodil se z poznaní, že jóga a tanec přinášejí větší lásku k životu, vědomý pohyb, dech  a dokonalé uvolnění.  Lektoři vnášejí do workshopu své dlouholeté zkušenosti  a zároveň svou vlastní osobní esenci.  Krásná spolupráce dvou otevřených  a inspirativních osobností a zároveň spojení dvou nadčasových metod – tance a jógy. V nich budeme poznávat svůj potenciál i limity, extázi i uvolnení, nečinnost i vědomou práci s tělem.

Tanec a Raduca

Vědomý tanec  je pohybovou meditací, extatickým tancem, praktikou osobního rozvoje i spirituální cestou. Je to příležitost znovuobjevit sebe samého v pohybu a osvovodit tanečníka, který se skrývá v každém z nás, bez ohledu na náš vzhled, postavu, věk, omezení, či zkušenosti.

Základem je vědomý svobodný pohyb vycházející z přítomného prožitku uzemněného a sjednoceného těla. Tanec 5 rytmů a Open floor jsou dvě metody vědomého tance,  s kterými Raduca pracuje.
Více o lektorce a její praxi www.raduca.cz

Jóga a Jayananda

Jógová praxe nás prostřednictvím asán, dýchacích cvičení a meditace zavede hluboko do vnitřního prostoru, který budeme jemně prozkoumávat a kultivovat. Zároveň budeme ohleduplně rozvíjet svou schopnost uvolnit se na úrovni těla a duše do jakékoliv prožitku či situace, jenž nás na cestě potká.

Praktikovat budeme sestavu TriDosha balancing z tradiční tantrické školy Kaula, která propojuje tělesné aspekty jógových pozic s moudrostí těla na buněčné úrovni a tím transformuje “cvičení” v hlubokou sebeléčivou zkušenost. Zároveň láskyplně rozpouští a otevírá ochranné štíty našeho těla, jenž jsme si vybudovali pro svou ochranu během dětství a dospívání, ale dnes nám již většinou jen brání svobodně a extaticky prožívat přítomnost.

Praktické informace

Termín : 16 – 19.7. 2020

Místo : Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)

Začínáme ve čtvrtek večeří v 18 hod, program začíná v 19,30. Končíme v neděli do 16 hod.

Ceny :

4.100 Kč / 160 EUR, do 30.4 a také pro studenty a maminky na mateřské dovolené
4.300 Kč / 170 EUR, do 31.5
4.500 Kč / 180 EUR, do 30.6
4.700 Kč / 190 EUR, od 1.7

Ubytování a strava :

Ubytování je zajištěno ve 3 – 6 lůžkových pokojích, na matracích v meditárně nebo ve stanu na zahradě.

720 Kč / 29 EUR / den – postel v pokoji
650 Kč / 25 EUR / den – matrace v meditárně, stan na zahradě
50 Kč / 2 EUR – povlečení
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrace

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337