TANTRANSCENDENCE

Letní opojení jógou a tancem.

Letošní téma je „Zpátky do těla“

     Zveme vás na 6. ročník intenzivní dílny tance a jógy Tantranscendence – provázený Raducou a Jayanandou. Pro oba lektory učení tantry hodně znamená, i když každý k němu přistupuje jinak – pro Jayanandu je tradiční tantra kořenem jeho práce, Raduce ukázal tibetský tantrický buddhismus způsob, jak integrovat mysl do tance. Tvořivá spolupráce dvou otevřených, inspirativních a zkušených lektorů vás zve k intenzivnímu komplexnímu a celostnímu zážitku.
Pojďme si připomenout svou vlastní podstatu, která nám usnadňuje pochopení smyslu vlastní existence. V této jedinečné dílně můžeme vystavit svá těla celé kompletní paletě barev fyzické existence, zakusit plnost a šťavnatost manifestace božího záměru skrze svůj život.
     Východiskem tance a jógy je vědomý pohyb a jeho propojení s dechem. Společně se vydáme od statických ásan jógové praxe s hlubokou dynamikou vnitřního potenciálu ke svobodnému spontánnímu tanci vyjádřenému pestrými tvary a přelévajícími se rytmy s jasným uvědoměním si vlastního pevného středu – bodu vědomí.
     Oba přístupy přinášejí hluboké uvolnění v pohybu, otevření se prožitkům, které osvobozují, vyživují a osvěžují, a vedou tedy k setkání se sebou na hlubší úrovni, ke spojení se zdrojem a k významnému obohacení běžného života.

Téma letošní dílny – zpátky do těla.

Poslední dva roky naše životy zavalil proud informací, které měly zklidnit, zabezpečit či “znormalizovat” náš život. V důsledku přinesly přecenění intelektu a odtržení od těla a jeho důležitých zdrojů.

Letošní dílna přináší pozvání důkladně prozkoumat svou schopnost být plně v těle a rozvinout své vnitřní zdroje a kvality s tím spojené.

Nechť zažijeme ve svých tělech – kromě radosti z pohybu a probuzených smyslů – taky čirou radost pozemského bytí, vrozené kvality láskyplnosti, klidu a prohloubíme důvěru ve svou intuici, základní instinkty i transcendenci!
CHCI JET

Tanec a Raduca

Pozvání do tance je pozváním do svobodného vědomého pohybu, který nás přirozeně vrací do těla, a tak zpřítomňuje, oživuje a posiluje důvěru ve své vlastní zdroje a smysl života vůbec. Je to velmi přirozený proces, v němž rozvíjíme svou vrozenou danost být v pohybu a napojit svůj jedinečný tanec na tanec vesmíru.

Raduca provází svobodným vědomým tancem už více než dvě desítky let. Zdrojem jejího přístupu jsou školy Open Floor a 5Rhythms, stejně jako jóga a meditace.
Více na www.raduca.cz

Jóga a Jayananda

Jógová praxe nás prostřednictvím asán, dýchacích cvičení a meditace zavede hluboko do vnitřního prostoru, který budeme jemně prozkoumávat a kultivovat. Zároveň budeme ohleduplně rozvíjet svou schopnost uvolnit se na úrovni těla a duše do jakékoliv prožitku či situace, jenž nás na cestě potká.

Praktikovat budeme sestavu TriDosha balancing z tradiční tantrické školy Kaula, která propojuje tělesné aspekty jógových pozic s moudrostí těla na buněčné úrovni a tím transformuje “cvičení” v hlubokou sebeléčivou zkušenost. Zároveň láskyplně rozpouští a otevírá ochranné štíty našeho těla, jenž jsme si vybudovali pro svou ochranu během dětství a dospívání, ale dnes nám již většinou jen brání svobodně a extaticky prožívat přítomnost.

Praktické informace

Termín : 14 – 17.7. 2022

Místo : Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)

Začínáme ve čtvrtek večeří v 18 hod, program začíná v 19,30. Končíme v neděli do 16 hod.

Ceny :

4.100 Kč / 170 EUR, do 30.4 a také pro studenty, seniory nad 60 let a maminky na mateřské dovolené
4.300 Kč / 180 EUR, do 31.5
4.500 Kč / 190 EUR, do 30.6
4.700 Kč / 200 EUR, od 1.7

Ubytování a strava :

Ubytování je zajištěno ve 3 – 6 lůžkových pokojích, na matracích v meditárně nebo ve stanu na zahradě.

880 Kč / 37 EUR / den – postel v pokoji
750 Kč / 32 EUR / den – matrace v meditárně, vlastní stan na zahradě
50 Kč / 2 EUR – povlečení
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrace

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337