TANTRANSCENDENCE

Letní opojení jógou a tancem

Pojďme zakusit svou vlastní podstatu skrze tradiční tantrické učení, které nás jemně a jasně vede metafyzikou stvoření ke smyslu vlastní existence. V této jedinečné dílně můžeme vystavit svá těla celé kompletní paletě barev fyzického jsoucna, zakusit plnost a šťavnatost manifestace božího záměru skze svůj život společně se vydáme od statických ásan jógové praxe s hlubokou dynamikou vnitřního potenciálu (Šiva) až po totální pohyb (chaos?!?!?) tance s jasným uvědoměním si vlastního pevného středu-bodu vědomí (Šakti)

tímto si dovolujeme vás pozvat na svěží letní koktejl toho nejlepšího, co může lektorské duo Raduca-Jayananda nabídnout:
-jóga
-tanec
-provázené meditace
-dýchací, doteková i sebepoznávací cvičení
-základní masážní a katarzní techniky pro uvolnění těla i duše
-láska, soucit i empatie
-nadhled, humor a plynutí
-bezpečný prostor
-nové pohledy na život i svět kolem sebe

Workshop Raduci a Jayanandy nevznikl náhodou. Zrodil se z poznaní, že jóga a tanec přinášejí větší lásku k životu, vědomý pohyb, dech  a dokonalé uvolnění.  Lektoři vnášejí do workshopu své dlouholeté zkušenosti  a zároveň svou vlastní osobní esenci.  Krásná spolupráce dvou otevřených  a inspirativních osobností a zároveň spojení dvou nadčasových metod – tance a jógy. V nich budeme poznávat svůj potenciál i limity, extázi i uvolnení, nečinnost i vědomou práci s tělem.

Tanec a Raduca

Vědomý tanec  je pohybovou meditací, extatickým tancem, praktikou osobního rozvoje i spirituální cestou. Je to příležitost znovuobjevit sebe samého v pohybu a osvovodit tanečníka, který se skrývá v každém z nás, bez ohledu na náš vzhled, postavu, věk, omezení, či zkušenosti.

Základem je vědomý svobodný pohyb vycházející z přítomného prožitku uzemněného a sjednoceného těla. Tanec 5 rytmů a Open floor jsou dvě metody vědomého tance,  s kterými Raduca pracuje.
Více o lektorce a její praxi www.raduca.cz

Jóga a Jayananda

Jógová praxe nás prostřednictvím asán, dýchacích cvičení a meditace zavede hluboko do vnitřního prostoru, který budeme jemně prozkoumávat a kultivovat. Zároveň budeme ohleduplně rozvíjet svou schopnost uvolnit se na úrovni těla a duše do jakékoliv prožitku či situace, jenž nás na cestě potká.

Praktikovat budeme sestavu TriDosha balancing z tradiční tantrické školy Kaula, která propojuje tělesné aspekty jógových pozic s moudrostí těla na buněčné úrovni a tím transformuje “cvičení” v hlubokou sebeléčivou zkušenost. Zároveň láskyplně rozpouští a otevírá ochranné štíty našeho těla, jenž jsme si vybudovali pro svou ochranu během dětství a dospívání, ale dnes nám již většinou jen brání svobodně a extaticky prožívat přítomnost.

Praktické informace

Termín : 16 – 19.7. 2020

Místo : Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)

Začínáme ve čtvrtek večeří v 18 hod, program začíná v 19,30. Končíme v neděli do 16 hod.

Ceny :

4.100 Kč / 160 EUR, do 30.4 a také pro studenty a maminky na mateřské dovolené
4.300 Kč / 170 EUR, do 31.5
4.500 Kč / 180 EUR, do 30.6
4.700 Kč / 190 EUR, od 1.7

Ubytování a strava :

Ubytování je zajištěno ve 3 – 6 lůžkových pokojích, na matracích v meditárně nebo ve stanu na zahradě.

770 Kč / 29 EUR / den – postel v pokoji
660 Kč / 25 EUR / den – matrace v meditárně, stan na zahradě
50 Kč / 2 EUR – povlečení
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrace

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337