TANTRANSCENDENCE

Letní opojení jógou a tancem

tentokrát se zaměřením na polarity

Pojďme zakusit svou vlastní podstatu skrze tradiční tantrické učení, které nás jemně a jasně vede metafyzikou stvoření ke smyslu vlastní existence. V této jedinečné dílně můžeme vystavit svá těla celé kompletní paletě barev fyzického jsoucna, zakusit plnost a šťavnatost manifestace božího záměru skze svůj život.

Společně se vydáme od statických ásan jógové praxe s hlubokou dynamikou vnitřního potenciálu (Šiva) až po totální spektrum pohybu (chaosu?!?!?) tance s jasným uvědoměním si vlastního pevného středu-bodu vědomí (Šakti).

Téma letošní dílny – umění rovnováhy.
O dnešní době se myslím dá bez uzardění hamletovsky říci, že „vymknuta z kloubu šílí“. Ti z nás, kteří dají více na zdravý úsudek a selský rozum, než na televizní a novinové katastrofické zprávy, si stále více uvědomují, že naše civilizace se vychýlila daleko z udržitelného středu. Zaměření na neustále rostoucí profit, ať už finanční, energetický či emocionální, nás dovedlo až do míst, kde si přestáváme vědět rady a s překvapením otevřenými ústy sledujeme, jak pomalu mizí kdysi samozřejmé svobody.
Letošní dílna bude tedy hlavně o tom, jak uvnitř sebe znovu nastolit rovnováhu, kterou pak postupně můžeme začít materializovat ve svém okolí.
Obě praxe vedou k setkání se sebou na hlubší úrovni a významně obohacují běžný život.

tímto si dovolujeme vás pozvat na svěží letní koktejl toho nejlepšího, co může lektorské duo Raduca-Jayananda nabídnout:
-jóga
-tanec
-provázené meditace
-dýchací, doteková i sebepoznávací cvičení
-základní masážní a katarzní techniky pro uvolnění těla i duše
-láska, soucit i empatie
-nadhled, humor a plynutí
-bezpečný prostor
-nové pohledy na život i svět kolem sebe

Workshop Raduci a Jayanandy nevznikl náhodou. Zrodil se z poznaní, že jóga a tanec přinášejí větší lásku k životu, vědomý pohyb, dech  a dokonalé uvolnění.  Lektoři vnášejí do workshopu své dlouholeté zkušenosti  a zároveň svou vlastní osobní esenci.  Krásná spolupráce dvou otevřených  a inspirativních osobností a zároveň spojení dvou nadčasových metod – tance a jógy. V nich budeme poznávat svůj potenciál i limity, extázi i uvolnení, nečinnost i vědomou práci s tělem.

Tanec a Raduca

Svobodný vědomý tanec  je meditací v pohybu i extází za klidu,  je kultivací pohybových dovedností, emoční inteligence, práce s myslí,  je tedy perspektivní praxí osobního rozvoje stejně jako spirituální cestou.  Je to příležitost prohloubit poznání sebe sama a světa a přiblížit se jejich podstatě.  Základem je svobodný vědomý pohyb vycházející z přítomného prožitku uzemněného a sjednoceného těla.

Tančit může každý bez ohledu na svůj výšku, výhu, tvar těla, věk, zdravotní omezení  či předchozí taneční zkušenost.

Vedení lektorky vychází ze dvou škol vědomého tance: Open Floor a 5 rytmů, více viz www.raduca.cz

Jóga a Jayananda

Jógová praxe nás prostřednictvím asán, dýchacích cvičení a meditace zavede hluboko do vnitřního prostoru, který budeme jemně prozkoumávat a kultivovat. Zároveň budeme ohleduplně rozvíjet svou schopnost uvolnit se na úrovni těla a duše do jakékoliv prožitku či situace, jenž nás na cestě potká.

Praktikovat budeme sestavu TriDosha balancing z tradiční tantrické školy Kaula, která propojuje tělesné aspekty jógových pozic s moudrostí těla na buněčné úrovni a tím transformuje “cvičení” v hlubokou sebeléčivou zkušenost. Zároveň láskyplně rozpouští a otevírá ochranné štíty našeho těla, jenž jsme si vybudovali pro svou ochranu během dětství a dospívání, ale dnes nám již většinou jen brání svobodně a extaticky prožívat přítomnost.

Praktické informace

Termín : 15 – 18.7. 2021

Místo : Centrum Živá Voda, Kohoutov 143 (u Trutnova)

Začínáme ve čtvrtek večeří v 18 hod, program začíná v 19,30. Končíme v neděli do 16 hod.

Ceny :

4.100 Kč / 160 EUR, do 30.4 a také pro studenty a maminky na mateřské dovolené
4.300 Kč / 170 EUR, do 31.5
4.500 Kč / 180 EUR, do 30.6
4.700 Kč / 190 EUR, od 1.7

Ubytování a strava :

Ubytování je zajištěno ve 3 – 6 lůžkových pokojích, na matracích v meditárně nebo ve stanu na zahradě.

770 Kč / 29 EUR / den – postel v pokoji
660 Kč / 25 EUR / den – matrace v meditárně, stan na zahradě
50 Kč / 2 EUR – povlečení
Stravování je formou vegetariánské plné penze.

Registrace

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

REGISTRACE ZDE

Kontakt

Pokud máte dotazy, kontaktujte Janu na tel: 724 247 001 nebo Jayanandu na tel: 774 373 337