Prodloužený víkend s tradiční Kaula (tantra) jógou
-očista těla a duše-

…přijďte hýčkat své tělo a duši prostřednictvím kombinace jógových asán, dechových cvičení a meditace!

    Dnešní doba je velmi zvláštní, náročná na uchopení a většinou přináší více témat a impulsů, než kolik jsme schopni skutečně zpracovat. Nezpracované impulsy se pak ukládají v našem systému mysl-vědomí-tělo. Ukládají se ve formě napětí, které časem začíná blokovat přirozené plynutí naší životní energie.
Ze života, který by chtěl a měl být o svobodném bytí v přítomnosti, radosti a potěšení, se postupně stává přežívání v napětí, úzkosti a strachu.
        Tento prodloužený víkend vás zve k tomu, prozkoumat stav svého vlastního bytí tady a teď. Objevit a přijmout to, kde se nacházíte, může být prvním krokem k tomu, mít možnost tvořit svou budoucnost tak, aby vám dávala větší smysl a přinášela více naplnění, radosti a lásky k sobě i ostatním.
Využijeme k tomu jógovou praxi, která vychází ze starého učení Kaula, známého také jako kašmírský Šivaismus nebo tradiční tantra. Principy, techniky a cvičení z tohoto učení, hluboce zakořeněného ve starobylých Védách, převedené do podoby srozumitelné modernímu člověku nám pomohou společně vytvořit bezpečný prostor. Bezpečný prostor podporujícího společenství, kde každý bude moci postupovat na stezce sebepoznání svou vlastní rychlostí a intenzitou.
           Čeká nás intenzivní program, složený z
  • ranní jógové praxe ásan, pranájámy a meditace
  • dopoledních a odpoledních programových bloků, kde bude vyvážený poměr teorie a sebezkušenostních cvičení, změřených na očistu těla a duše
  • večerních odpočinkových aktivit, společně tvořených
  • skvělého vegetariánského jídla
          Cílem je odejít z víkendu vybaven/a instrumenty, které vám na denní bázi umožní čistit všechny vrstvy reality svého bytí přirozeným způsobem, respektujícím vaše aktuální nastavení a možnosti.
25 – 29. 5. 2022 Centrum Padmafarma, Bělá u Jevíčka 167
Cena: 4.500 Kč
Speciální cena: 4.000 Kč při platbě do 15.3. 2022
Ubytování a strava: Ubytování je zajištěno ve vícelůžkových pokojích.
Cena vč. vegetariánské plné penze je 900 Kč / den.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Po vyplnění formuláře vám obratem vám zašleme informace o platbě.
Registrací souhlasíte se smluvními podmínkami.

Prožijte zimní prázdniny
v jižní Indii

A na ty z vás, kteří by rádi poznali nejen tento jógový styl, ale i místo odkud pochází, jsou tu dobrodružné „Zimní prázdniny v jižní Indii“, které každoročně pořádám pod patronací Shri Káli ašrámu v lednu a únoru.